Reklama

Jedálniček na mieru – recenzia

jedálniček na chudnutie - plán

Veľa ľudí ma oslovuje s tým, aby som im dala jedálniček na chudnutie, ktorý naozaj funguje.  A ja stále dookola vysvetľujem, že správny jedálniček musí byť zostavený na mieru, podľa individuálnych potrieb organizmu.

Doteraz som doporučovala len konzultáciu s výživovým poradcom. Tento rok však vznikol úplne nový moderný projekt Fitlist, ktorý sa zameriava na vytvorenie toho optimálneho jedálničku na chudnutie pre každého z Vás. Keďže za necelý rok ho využíva viac ako 100 000 Slovákov a Čechov, tak som ho pre Vás vyskúšala aj ja. Ako funguje, čo od neho môžete očakávať a hlavne ako dopadol?

Fitlist jedálniček na mieru – cenník

Nedá mi hneď na začiatok napísať koľko to vlastne stojí. Často sa stretávam s rôznymi super plánmi na chudnutie a nakoniec, keď sa dozviem cenu, tak ma z nej často omráči. Preto si myslím, že by ste to mali vedieť už teraz, aby ste vedeli, či sa Vám vôbec oplatí pokračovať v čítaní recenzie až do konca.

Prvých 7 dní je zdarma. Ak budete chcieť po siedmich dňoch pokračovať ďalej, služba stojí 5,90 eur mesačne. Ak nebudete chcieť pokračovať, nebudete musieť nič robiť, jedálniček sa Vám len zablokuje.

Za cenu dávam jednotku z hviezdičkou. 7 dní na vyskúšanie zdarma je super a pokiaľ po 7 dňoch budete spokojný, tak 5,90 eur je super cena.

žena stojí na váhe - chudnutie

Podrobne o Fitliste – ako ho využiť na chudnutie?

Fitlist je veľmi obľúbeným on-line produktom, ktorý dokáže na základe jedinečného algoritmu vytvoriť individuálny jedálniček na chudnutie na mieru. A to na základe Vášho pohlavia, výšky, váhy a Vašej fyzickej aktivity. Navyše si z jedálničku viete vylúčiť neobľúbené potraviny, prípadne potraviny na ktoré ste alergická/ý.

Čo som vyskúšala?

Nepotrebujem už síce schudnúť, ale aj tak som vyskúšala jedálniček na chudnutie z Fitlistu. Všetky údaje som zadala pravdivé, len som si na váhe pridala 4 kilá a do kolonky koľko chcem schudnúť som zadala 4 kilá.

Po úspešnom vypísaní údajov, som okamžite mala svoj jedálniček k dispozícii. Úprimne poviem, že som ostala príjemne prekvapená. Hneď ma uchvátila pestrosť jedál a potravín.

Rozhodla som sa jedálniček 1 mesiac dodržiavať. Pocity hladu alebo nárazové vlčie hlady som počas chudnutia s Fitlistom nemala, iba pred našimi dňami, ale u žien je toto obdobie vždy kritické. Počas celého dodržiavania tohto jedálnička som mala vždy rôzne jedlá (žiadny stereotyp), ktoré nie len dobre chutili ale boli aj zdravé. Mesiac som v pohode zvládla.

Poviem Vám pravdu, že veľké množstvo jedál z jedálničku som si obľúbila a jedávam ich aj naďalej.

Ako začať? Krok za krokom

Kliknite na tento odkaz

jedalnicek-na-7-dni-zdarma

Prehrajte si krátke video a následne zvoľte “vytvoriť plán”.

fitlist1

 

Zvolíte typ jedálničku a vypíšete údaje o svojej postave, aby bol jedálniček urobený presne na Vás.

fitlist2

 

Tu vyplníte aký typ zamestnania máte a ako veľa (alebo málo) športujete –  ale hlavne pravdu 🙂

fitlist3

 

V tom istom okne možnosť doplniť informácie aj o Vašich alergiách na potraviny, resp. ich s jedálničku úplne vylúčiť. V ďalšom kroku môžete vylúčiť aj svoje neobľúbené potraviny.

fitlist4fitlist5

 

Následne stačí zadať Váš email a zvoliť si heslo. Následne si v hornej lište kliknite na jedálniček. Nielenže tam máte jedálniček na 7 dní, ale aj recepty na prípravu jedál. A navyše pokiaľ na dané jedlo nemáte chuť, alebo čas na prípravu, jednoducho ho vymeníte za iné.

fitlist1

 

Zhodnotenie Fitlist jedálnička

Neviem prečo, ale pred tým ako som sa pustila do skúšania Fitlistu som mala obavy, že to bude len ďalší “tahač” peňazí.

Na moje prekvapenie, tomu však tak nebolo a objektívne musím dodať, že som z neho nadšená. Pestrosť jedálnička s možnosťou vylúčenia neobľúbených potravín, s funkciou výmeny jedál v jedálničku ma potešili. Podľa mňa je však najdôležitejšie to, že jedlá sú chutné a relatívne ľahko sa pripravujú.

  • Výber potravín a jedál: 9 bodov z 10-tich
  • Prehľadnosť: 10 bodov z 10-tich
  • Účinnosť na chudnutie: 8 bodov z 10-tich
  • Celkové hodnotenie: 9 bodov z 10-tich

Pokiaľ chcete schudnúť, tak by ste urobili veľkú chybu, ak by ste Fitlist aspoň nevyskúšali.

jedalnicek-na-7-dni-zdarma

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz ku mne do FB skupiny a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Super tipy, inšpirácie, výsledky... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme