Reklama
Reklama

Citrón + cesnak – smradľavo kyslý liek pre pevné zdravie

citrónová voda v džbáne a pohári

O citróne a cesnaku sa vie, že sú prospešné. Ale čo sa stane, keď spojíte tieto dve silné potraviny v jednu? Bude to síce kyslé a smradľavé, ale o to lepšie! Cesnak s citrónom je vydarená a extrémne dobrá kombinácia, ktorá zaručí Vášmu telu silu. Dokonca je nazývaný ako cesnakový mix alebo elixír, takže ak aj trpíte nejakým problémom nižšie vypísaným, tak pravidelnou konzumáciou tohto nápoja si určite polepšíte.

Cesnak s citrónom 

Taký jednoduchý a taký “super”. Cesnakový mix Vám určite zlepší nedostatky, ktoré Vás práve sužujú. A pritom stačí 5 minút a je hotový. Stačia Vám naňho 2 potraviny cesnak a citrón. Skombinujte tieto potraviny a nebudete sa stačiť diviť. Keď chcete, tak pridajte aj trochu zázvoru. 

Čo obsahuje citrón?

Citrón je hotový multivitamín – obsahuje bielkoviny, sacharidy, vlákninu, vodu, železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, zinok, meď, sodík, vitamín A, B, C, E, omega 3, omega 6 kyseliny a kyslina pantoténová.

Podrobnosti o citróne (vplyvy…) – kliknite sem

Čo obsahuje cesnak?

Cesnak je “majster” – obsahuje bielkoviny, antioxidanty, sacharidy, vláknina, selén, železo, vápnik, fosfor, draslík, vitamín B, C, E, K, sodík, zinok a síra.

Podrobnosti o cesnaku (vplyvy…) – kliknite sem

Vplyvy citrónu a cesnaku

Vplyvov, ktorý má táto kombinácia cesnaku a citrónu je mnoho… Vyskúšajte túto kombináciu na sebe a uvidíte čo sa stane…

muz si drzi ruku v oblasti travenia

  • Možná podpora imunity
  • Prirodzené prečistenie
  • Reguluje vodu v tele
  • Podpora a prečistenie trávenia
  • Normalizuje cholesterol a krvný tlak
  • Upravuje pH tela

Tip: doprajte si každé ráno pohár “vody s citrónom”


Citrón s cesnakom – fotorecept ako na to?

Do “elixíru” si môžete pridať aj vlastné ingrediencie, podľa toho čo preferujete. Napríklad taký zázvor určite dodá ešte väčšiu silu.

Potrebujete: 2 citróny, 7 ks väčších strúčikov cesnaku, 4 dcl vody a sklenenú fľašu.

cesnak citron

1. Citróny umyte a odstráňte ich šupku, cesnak si môžete dať na polky, tento môj gigant cesnak sa mi nezmestil do pretláčača.

cesnak citron1

2. Cesnaky porozdeľujte na hlavičky, ošúpte a pretlačte do ich všetky hrnca.

cesnak citron2

3. K cesnaku pridajte aj ošúpaný citrón, zalejte ho vodou a ponorným mixérom rozmixujte na „kašu“. Zmes môžete scediť, ak Vám jemné kúsky cesnaku a citrónu nevadia, nechajte to tak. Malé kúsočky citrónu a cesnaku, ktoré ostali v tekutine sú taktiež pozitívne a preto to radšej vydržte a prehltnite to s vodou. Túto tekutinu vlejte do sklenej fľaše a dajte do chladničky. A cesnakový mix je na svete. Túto tekutinu pite na lačno, pred raňajkami, 4 ČL a zapiť to vodou. Takto môžete konzumovať túto tekutinu jeden mesiac, potom si dajte pauzu a po mesiaci môžete opäť začať.

Ani to nebolo také ťažké. Už si len cesnakový zázrak poctivo užívať a vyťažiť z neho pre svoje telo maximum. Nie nadarmo sa mu hovorí aj cesnakový elixír, jednoducho Vás postaví na nohy. Na zdravie!

A pokiaľ si do jedálničku zaradíte okrem elixíru zdravia aj “krvavé zlato”, tak Vaše telo bude celé bez seba. Nielenže dodáte svojmu telu extra porciu vitamínov, ale naštartujete i očistu svojho tela – “Krvavé zlato”

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme