Reklama
Reklama

3 osviežujúce recepty na citrusové smoothies nápoje

citrusové smoothies

Citrusové smoothies nápoje sa hodia na pitie počas chudnutia, očistnej kúry alebo ako prevencia vzniku kardiovaskulárnych ochorení, chrípky či iných ochorení. Vysoký pomer vitamínov, predovšetkým vitamínu C, robí z týchto citrusových smoothies „kvalitného bojovníka“ zo škodlivinami… Napite sa zdravia a skvelej chuti!

Recept „krvavé“ citrusové smoothie

Toto „krvavé“ citrusové smoothie nie je pripravené z krvi, nemusíte sa báť. Názov plynie z jeho tmavo červenej farby, ktorú vďaka červenému hroznu a malinám získava… Toto smoothies je silný detoxom pre Vaše zdravie a zároveň osviežujúcou možnosťou ulahodenia si… Toto citrusové smoothies môžete piť na desiatu, olovrant alebo ako súčasť očistnej kúry.

Potrebujete: 1 plátok čerstvého ananásu (2 cm hrubý), polku limetky, 5 bobúľ červeného hrozna, za hrsť malín.

Plátok ananásu si pokrájajte na menšie časti a vložte do mixéra. Pridajte umyté bobule hrozna, maliny, očistenú polku limetky, zalejte to vodou a vymixujte.

Recept mandarínkové potešenie

Toto citrusové smoothie je skvelým osviežením a „pripomenutím leta“, pretože jeho citrusové chuť a množstvo vitamínu C je na mieste. Toto smoothie môžete piť na deisatu a olovrant. V lete si do tohto smoothies nápoja môžete pridať aj kocky ľadu.

mandarinky cele a osupane ovocie

Potrebujete: 3 ks mandarínky, polku pomaranča, 100 g biely jogurt, 1 deci mlieka (nízkotučné).

Očistené mandarínky a pomaranč rozdeľte na mesiačiky, vložte do mixéra a pridajte jogurt a mlieko. Mixujte na hladkú hmotu a hustotu smoothie si môžete regulovať pridávaním mlieka.

Recept multi-citrusové smoothie s goji

Toto citrusové smoothies je plné antioxidantov, vitamínov a vlákniny. Piť ho môžete počas chudnutia, očistnej kúry alebo len tak pre optimalizovanie množstva vitamínov na desiatu, olovrant alebo ako ľahkú večeru.

Potrebujete: 1 grep, 1 pomaranč, 2 ks mandarínky, 10 ks čerstvých jahôd, 2 PL goji.

Očistený grep, pomaranč a mandarínky rozdeľte na mesiačiky a vložte do mixéra. Pridajte umyté jahody, goji bobule zalejte vodou a vymixujte na hladkú hmotu.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme