Reklama
Reklama

Zubná pasta s propolisom má bieliaci efekt na prírodnej báze. Kúpite si ju???

zubna pasta obsahujuca propolis

Ak sa stravujete zdravo, tak je možno na čase vyskúšať aj prírodnú kozmetiku. Začať môžete napríklad prírodnou propolisovou zubnou pastou. Obsahuje výhradne prírodné látky (žiadne „chemikálie“) a navyše rozžiari Váš úsmev. Je tu propolisová pasta s bieliacim účinkom a na prírodnej báze.

O zubnej paste s propolisom

Zubná pasta s propolisom je prírodná zubná pasta s bieliacim účinkom, ktorá je zložená okrem propolisu, aj z výťažkov niektorých bylín. Táto pasta vďaka hlinke a morskej soli má aj bieliaci efekt, takže ju využijú fajčiari alebo ľudia s protézou. Obsahuje hlinku, ktorá je podobne ako, sadra bielej farby a zabezpečuje konzistenciu gélu alebo pasty (viď nižšie). Pridané výťažky liečivých bylín zas majú dezinfekčnú účinnosť a aj pekne voňajú, teda osviežujú dych.

alternativna prirodna zubna pasta - kokos, mata

Z čoho je propolisová pasta?

Propolis, hlinka*, morská soľ, šalvia lekárska a mäta pieporná.

*Hlinka je odpad, ktorý vzniká pri rozpade niektorých nerastov. Je to vlastne tiež nerast (pigment), bielej farby, ktorý sa najčastejšie používa v hrnčiarstve alebo sochárstve.

Aký vplyv má propolisová zubná pasta?

Nie je pasta, ako pasta… Propolisová pasta je zložená z mnohých pozitívnych prvkov a slúži, ako účinná prírodná kozmetika, vďaka ktorej budete mať zdravšie zuby.

zena drzi v ruke kefku s pastou a usmieva sa

  • Dezinfikuje ústnu dutinu
  • Eliminuje zápaly a zápach z úst
  • Bieliaci účinok
  • Posilňuje zubnú sklovinu
  • Eliminuje tvorbu zubného kazu
  • Znižuje tvorbu zubného kameňa

Pár informácii o propolise

Propolis je liečivý včelí produkt, podobne ako med, alebo včelí peľ. Propolis má však tuhú živicovú konzistenciu. Propolis funguje v úli podobne ako sadra na utesnenie otvorov. Propolis zbierajú včely z kôry a púčikov rastlín. Propolis má pozitívny vplyv na imunitný systém, pokožku, trávenie a aj srdcovo-cievny systém.

pelovy propolis - zdravy produkt vciel

Kliknite sem a dozviete sa viac informácie o propolise. Aký včelí produkt je propolis, čo obsahuje za látky, aké má účinky na zdravie a v akej forme si ho viete zabezpečiť.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme