Reklama
Reklama

Bankovanie – vhodná alternatíva pre…

bankovanie

Bankovanie je alternatívna forma medicíny, ktorá odstráni rôzne zdravotné problémy… Zaexperimentujte s touto metódou a možno aj Vám pomôže. Pri každom zdravotnom probléme nie je nutné stále sa dopovať rôznymi liekmi… Aj alternatívne medicíny majú silu pomáhať.

Čo to je bankovanie?

Bankovanie je dávna Čínska liečebná metóda, ktorá sa uchytila v celom svete. Najčastejšie sa bankuje chrbtica, ale môžu sa aj koleno, lakeť, rameno (kĺby), brucho alebo hrudník. Táto procedúra trvá od 5 do 20 minút v závislosti na intenzite problému. Zmysel bankovania je v tom, že vďaka bankovacím nádobám z Vás vytiahnu „zlú“ energiu, ktorá daný zdravotný problém spôsobuje. Bankovacie nádoby vyťahujú z človeka bolesť, negatívnu energiu a spriechodňuje Vaše energetické dráhy v tele tak, aby Vaše zdravie bolo kompletné a čo najlepšie.

Keď sa „životná“ energia dostane do každej časti tela, tak ste v rovnováhe, ak je niekde niečo blokované, tak energia neprichádza do rôznych častí tela a vzniká problém. Zdravotné komplikácie od tých najmenších ako migréna, kašeľ či preťaženie svalov, malátnosť, únava a podobne sa po bankovaní postupne vytratia. Nebojte sa tejto alternatívnej metódy, keď pomáhala ľuďom už pred 5 000 tisíc rokmi, tak funguje aj dnes…

Bankovanie – jej pozitíva

 • Podporuje imunitný systém, detoxikuje organizmus
 • Odstránenie bolestí chrbtice a úprava prúdenia energií v meridiánoch
 • Podporuje metabolizmus, trávenie, pravidelnú stolicu
 • Prečisťuje a podporuje lymfatický systém
 • Podporuje a normalizuje hladinu hormónov v tele
 • Prečisťuje a zabezpečuje zdravé dýchacie cesty
 • Prečisťuje a spriechodňuje močové cesty, obličky a pečeň
 • Odstraňuje bolesti kĺbov, kostí, svalov, hlavy a všetky tieto časti uvoľňuje
 • Zlepšuje kvalitu spánku, upokojuje nervový systém

Pre koho je bankovanie vhodné a pre koho nie

Bankovaniu by sa mali vyhnúť ženy počas tehotenstva, osoby so zlým zrážaním krvi, deti do 6 rokov, ťažké rakovinové ochorenia, prípadne s pridruženými nádormi, ľudia s vysokým krvným tlakom a ženy počas silnej menštruácie.

Aj alternatívne medicíny majú silu pomáhať.

Share Button

One Response to Bankovanie – vhodná alternatíva pre…

 1. admin píše:

  Máte s Bankovaním skúsenosti? Ak áno, do akej mieri Vám pomohlo?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme