Reklama
Reklama

3 jahodové smoothies – jahôdkové potešenie!

jahodove smoothie

Sezóna jahôd je tu a Vy si chcete dopriať niečo zdravšie, ako je jahodový dezert, že??? Sú tu neskutočne lahodné a zdravo sladké jahodové smoothie! Vyskúšajte rôzne kombinácie týchto extra chutných smoothie nápojov. Majú minimum cukru, sú plné vitamínov, minerálnych látok a tiež aj vlákniny. Tieto smoothie nápoje môžete konzumovať počas chudnutia a aj počas udržania váhy či len zlepšenie životného štýlu. Vyskúšajte tieto luxusné jahodové smoothie nápoje, nebudete ľutovať“.

Recept (bez laktózy) jahodové smoothie s kivi

Potrebujete: 200 g jahôd, 3 ks kivi, 3 deci vody, 1 ČL šťavu z limetky.

Jahody umyte a vložte do mixéra. Kivi ošúpte, umyte a nakrájajte na plátky do mixéra. Pridajte vodu, limetkovú šťavu a dobre rozmixujte. Tento lahodný nápoj je bez laktózy, má minimum sacharidov a je ľahkou formou osvieženia.

jahody

Recept jahodové smoothie s jogurtom

Potrebujete: 300 g jahôd, 400 g bieleho jogurtu.

Tento smoothie nápoj je lahodný, ľahký a vďaka jogurtu Vás zasýti. Je to veľmi jednoduché umyté jahody a jogurt vymixujte na krémovú hmotu a môžete piť (jesť). Tento smoothie nápoj si môžete dať na raňajky alebo na večeru.

jahodove smoothie

Recept jahodové smoothie s banánom

Potrebujete: 300 g jahôd, 2 menšie banány (alebo jeden veľký), 2 broskyne alebo nektárinky a 3 deci mlieka (polotučné alebo mandľové).

Umyté jahody vložte do mixéra, pridajte banán nakrájaný na tretiny a umyté nektárinky. Zalejte to mliekom a rozmixujte na hladkú hmotu. Toto smoothie Vás zasýti, ulahodí Vašim chuťovým „bunkám“ a môžete ho piť na raňajky alebo na večeru v pomere 3 deci hotového nápoja na jedno jedlo.


smoothie s avokadom a uhorkou

Skúste si pripraviť napríklad aj avokádové smoothie, ktoré sú plné vitamínov, vlákniny, bielkovín a hlavne zdravého rastlinného tuku. Avokádové smoothie sú výživné a chutné nápoje, ktoré môžete aj počas chudnutia.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme