Reklama
Reklama

3 skvelé zeleninové smoothies nápoje! Ktorý si urobíte???

zelenina

Nechutí Vám zelenina, ale chcete prijímať vitamíny a iné účinné látky, ktoré podporia Vaše zdravie??? Pripravujte si niektoré z týchto zeleninových smoothies a o živiny máte postarané… 3 recepty na zeleninové smoothies

Recept smoothies s ľadovým šalátom a avokádom

Potrebujete: 3 listy ľadového šalátu, polovicu dozretého avokáda, 1 banán, trochu petržlenu, 1 ČL citrónovej šťavy a vodu.

Umyté listy ľadového šalátu vložte do mixéra. Pridajte očistené a kôstky zbavené avokádo, očistený banán, petržlen a zalejte to vodou a citrónovou šťavou. Rozmixujte na hladkú hmotu a môžete podávať, počas leta si môžete pridať aj kocky ľadu.

Recept paradajkovo-mrkvové smoothie

Potrebujete: 3 ks paradajky, 1 ks menšia mrkva, 1 plátok zeleru 1 cm hrubý (buľvový zeler), štipku chilli korenia, voda.

Umyté paradajky nakrájajte na menšie časti a vložte do mixéra. Očistenú mrkvu a zeler nakrájajte na menšie časti, pridajte do mixéra. Zalejte to vodou, pridajte chilli korenie a rozmixujte. Ak nemáte radi štipľavé, pridajte si iba čierne mleté korenie.

Recept na extra detoxikačné zeleninové smoothie

Potrebujete: polovica šalátovej uhorky, 1 červená repa (cvikla), 1 mrkva, 1 strúčik cesnaku, 1 cm koreňa zázvoru, štipku čierneho korenia alebo chilli korenia, čerstvá pažítka (ak máte).

Očistenú a umytú šalátovú uhorku nakrájajte na menšie časti a vložte do mixéra. Očistenú repu (cviklu) a mrkvu tiež zbavte šupy, nakrájajte na menšie časti a vložte do mixéra. Do mixéra pridajte očistený cesnak, koreň zázvoru, vodu, čierne korenie, chilli a dobre rozmixujte. Keď rozlejete smoothie do pohárov, tak na vrch si môžete pridať nakrájanú čerstvú pažítku.

Zelenina nikdy nechutila lepšie! Ktorý si dáte???

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme