Reklama
Reklama

Carcinae tinktúra s betaglukánom

tinktura garcinae

Kto nepotrebuje posilniť v dnešnej dobe imunitu? Z každej strany sme „bombardovaný“ rôznymi vplyvmi, ktoré znižujú našu obranyschopnosť. Najväčšími faktormi sú kvalita jedla, stres a životné prostredie. Podporte svoju imunitu, ako sa len dá a aj vďaka tejto tinktúre carcinae, je skutočne účinná.

O carcinae tinktúre

Carcinae tinktúra je zložená z viacerých liečivých bylín, ktorá vďaka obsahu viacnásobných látok má silne pozitívny efekt na zdravie. Najsilnejší účinok carcinae tinktúry je práve v posilnení imunitného systému. Táto tinktúra je vhodná najmä pri oslabenej imunite alebo rôznych onkologických ochoreniach. Carcinae tinktúra je, ako každá tinktúra, zložená z výluhu liečivých bylín a 40% alkoholu, kde sa výťažky konzervujú.

tinktura garcinae vresZ čoho je carcinae tinktúra?

40% alkohol, glycerín, eleuterokok, vres, americký orech, hliva ustricová (betaglukán).

Vplyvy carcinae tinktúry 

Carcinae tinktúra má najpozitívnejší efekt hlavne na imunitný systém.

tinktura garcinae lieci imunitu

  • Podpora imunitného systému
  • Pozitívny vplyv na nervový systém
  • Eliminuje stres a dodáva vitalitu
  • Pozitívny vplyv na pečeň a obličky
  • Podporuje trávenie a vylučovanie

Dávkovanie carcinae tinktúry

Doporučenú dennú dávku tinktúry vypočítate takto. Na 1 kilogram Vašej hmotnosti použite 1 kvapku tinktúry. Potom celú dávku rozdeľte na 3 časti a pite jednotlivo pred hlavnými jedlami. Ak vážite napríklad 90 kilogramov, tak denne máte dať 90 kvapiek tinktúry. 3 x denne, pred jedlom, si dajte 30 kvapiek. Tinktúru zapite vodou.

helmifit cierny orech

UPOZORNENIE

  • Tinktúru by nemali užívať tehotné, kojace ženy a deti.
  • Obsahuje alkohol, neužívajte tinktúru pred šoférovaním.

Kliknite pre zväčšenie

info carcinae sk

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme