Reklama
Reklama

Zubná pasta s reishi hubou osvieži a skrášli Váš chrup!

Ganoderma lucidum

Ak sa zaujímate o zdravšie alternatívy nie len klasických potravín, ale aj kozmetiky, tak táto pasta Vás bude zaujímať. Z čoho je vyrobená zubná pasta reishi, aké má vplyvy na zdravie a nájdete tu aj ďalšie zaujímavé informácie nie len o tejto prírodnej paste.

O zubnej reishi paste

Huba reishi (lat. Ganoderrma Luciidum) – Cisárska huba

Zubná pasta s reishi je prírodná pasta, ktorá obsahuje nie len výťažky z liečivej huby reishi. Táto pasta je zložená aj z iných liečivých „prvkov“ (viď nižšie). Zubná pasta s reishi hubou je prírodná zubná pasta, ktorá zlepšuje nie len Váš chrup, ale navyše aj pekne vonia. Táto pasta neobsahuje žiadne chemické látky a preto je vhodná snáď pre každého.

reishi huba

Z čoho je reishi zubná pasta?

Výťažky z huby reishi, mätový olej, mentol, alginát sodný*.

*Alginát sodný je soľ, ktorá sa získava z hnedých rias. Používa sa najčastejšie ako želírovacia a zahusťovacia látka. Táto látka sa v potravinárskom priemysle používa pri výrobe: zmrzliny, nanukov, krémov, jogurtov a aj pri výrobe mäkkých syrov.

Aké vplyvy má reishi pasta?

Nie je to iba nejaký „reklamný“ ťah. Reishi zubná pasta má aj tieto liečivé vplyvy…

zena drzi zubnu kefku so zubnou reishi pastou

  • Dezinfikuje ústnu dutinu
  • Odstraňuje zápach z úst
  • Eliminuje zápaly ústnej dutiny
  • Spevňuje zubnú sklovinu
  • Mierny bieliaci účinok

Zaujímavosť

Účinné a zdravé látky, ktoré obsahuje huba reishi a jej pasta sa dostávajú do organizmu aj cez ústnu dutinu. Cez ústnu dutinu sa často krát vstrebe do organizmu oveľa viac látok, ako klasicky cez tráviaci trakt a preto je vhodné používať prírodné pasty.

huba reishi, čínska huba

Pár informácii o hube reishi

Huba reishi sa zvykne nazývať aj cisárska huba pre silne pozitívny efekt na celé telo. Huba reishi obsahuje cenné látky, ako napríklad betaglukány a glukány, ktoré účinne stimulujú imunitný systém. Okrem imunity má reishi vplyv aj na trávenie, srdcovo-cievny systém, pečeň, obličky a aj nervový systém. Z huby reishi si viete zakúpiť aj čaj alebo zdravšiu alternatívu klasickej kávy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o hube reishi, tak kliknite sem. Nájdete tu aké látky obsahuje táto huba, aké všetky pozitívne účinky má na organizmus a ako dávkovať hubu reishi v jej rôznych formách.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme