Reklama
Reklama

3 kroky aby aloe vera a zelený čaj pomáhali…

Aloe vera

Určite viete, že aloe vera a zelený čaj sú zdravé a majú „kopec“ liečivých účinkov… Podporujú zdravie a očisťujú organizmus od škodlivín… Áno, je to pravda, ale ak skombinujete tieto dve zložky, tak účinky môžu byť podstatne väčšie a rýchlejšie.

Možno ste už v minulosti vyskúšali piť aloe vera alebo zelený čaj a možno neprišli žiadne výrazné účinky, no chyba bola asi v tom, že ste ich neužívali dosť dlho… Na očistu organizmu a zlepšenie zdravia potrebujete čas, kvalitný doplnok a ešte dobré jedlo s pitným režimom. Čo to však znamená v praxi??? Stačí keď si uvarím jeden čaj za deň a moje telo bude zdravé a prečistené??? Určite nie, treba zvoliť správnu stratégiu. Ako na to?

zeleny caj

1. Krok

Výber kvalitného zeleného čaju a aloe vera doplnku. Zelený čaj by ste mali preferovať sypaný a najlepšie z originál čajovne, ktorá sa špecifikuje iba na kvalitné čaje. Najkvalitnejšie zelené čaje pochádzajú z Číny, Japonska, Srí Lanky a z Indie. Takýto zelený čaj by mal byť na „čistej“ prírodnej báze, bez pridaných farbív, konzervantov a podobných „nezdravých“ prímesí. V obchode Vám doporučia zelený čaj presne pre Vás a na ňom bude aj presná príprava. Zelený čaj sa nepripravuje klasickým spôsobom zaliatím vriacej vody a lúhovaním 10 – 15 minút… Tento zelený čaj má najväčšiu výhodu v: podpore imunity, ochrany buniek, prečisteniu tela, podpory trávenia atd… Zelený čaj pite 1 – 2 krát za deň, ideálne pred raňajkami a pred večerou. Čo sa týka aloe vera doplnku musíte prihliadať na prírodnú verziu doplnku, bez farbív, konzervantov a podobných zložiek, ideálne je zakúpiť si aloe vera koncentrát so viac ako 50 % aloe vera šťavy z listov, ktorá je spracovaná lisovaním a za studena. Takýto aloe vera koncentrát je tou najúčinnejšou pomôckou: imunity, trávenia, môže byť aj chudnutia a vylučovania. Dávkovanie aloe vera nájdete na zadnom obale.

2. Krok

Počas očistnej kúry musíte dbať aj na výber potravín. Žiadny doplnok a čaj Vám nezlepší zdravie, pokiaľ sa budete dopovať vysokými dávkami cukru a prepáleného tuku. Počas očistnej kúry z aloe vera a zeleného čaju voľte ľahšie a výživnejšie jedlá. Na obedy si dávajte na miesto vyprážaných vecí, ľahké mäsá s ryžou alebo so zeleninou. Desiatu zvoľte ovocie alebo biely jogurt. Olovrant si dávajte ovocie, zeleninu alebo pár orieškov (nepražených) a večere zvoľte tiež niečo ľahké, bez pečiva, vyprážaných a múčnych potravín.

voda3. Krok

Keď už máte čaj a doplnok, zmenené stravovanie, tak Vám zostáva zmeniť už iba pitný režim. Keďže čaj a aloe vera v tekutej forme sú iba pomôcky, pre lepšie očistiť telo a zlepšiť zdravie, potrebujete všetky účinné látky z týchto doplnkov dostať do svojich orgánov a buniek. Vitamíny, minerály a aj stopové prvky sa prenášajú predovšetkým tekutinou. Voda je roznášačom všetkého dobrého a pokiaľ pijete málo alebo žiadnu vodu (z vodovodu), tak sa potom všetky účinné látky nedostanú tam kam sa dostať potrebujú. Pite každý deň okrem čaju aspoň 1,5 – 2,5 litra čistej vody. Vylúčte konzumáciu kupovaných džúsov, minerálnych vôd, sladených nápojov alebo prisladeného čaju či kávy.

Kombináciou aloe vera a kvalitného zeleného čaju za pomoci ľahšej stravy a dobrého pitného režimu viete veľmi jednoducho zlepšiť svoje zdravie a prečistiť svoje telo od škodlivých látok. Chcete byť aj vy zdravý??? Vyskúšajte to!

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme