Reklama
Reklama

3 “prečisťujúce” smoothies nápoje sú tu, na zdravie!

ovocie a smoothie v pohároch - zelené, jahodovo-černicové a ananásové smoothie

Prečistite svoje telo, vitamíny a výživné látky potrebuje organizmus počas celého roka… Ak pociťujete únavu, nedostatok energie, poruchy spánku, pomalé trávenie, nepravidelná stolica, tak je dobré dopĺňať potrebné látky napríklad týmito smoothies nápojmi. Sú tu 3 recepty na extra chutné smoothies nápoje. Ktorý si pripravíte ako prvý?

Tieto detoxikačné smoothies nápoje majú minimum kalórii ale o to viac vitamínov, antioxidantov, minerálov a vlákniny…

Recept na chilli smoothies

Toto detoxikačné smoothies je vhodné na pitie počas stresového obdobia, očistnej kúry alebo aj počas chudnutia.

zelené špenátovo-ovocné smoothies

Potrebujete: za hrsť rukoly, za hrsť baby špenátu, 1 KL chilli korenia, voda, 5 ks jahody, 1 jablko.

Umytú rukolu a baby špenát dajte do mixéra. Pridajte očistené jablko, zbavené jadrovníka, potom umyté jahody, chilli korenie a zalejte to približne 2,5 – 3 deci vody (aké chcete husté smoothies). Dobre vymixujte a je pripravené na pitie.

Recept na mrkvovo-uhorkové smoothie

Toto smoothies má minimum kalórii, ale hlavne, že je plné vitamínov a antioxidantov. Vhodné na pitie počas náročného obdobia, chudnutia alebo očistnej kúry.

smoothie - spenat, uhorka citron, jablko petrzlen, mata

Potrebujete: 1 menšia mrkva, 1/3 šalátovej uhorky, 1 jablko, 1 cm koreňa zázvoru a 1 ČL šťavu z limetky.

Očistenú mrkvu nakrájajte do mixéra na menšie časti, pridajte očistenú šalátovú uhorku, tiež nakrájanú na menšie časti. Potom pridajte očistený koreň zázvoru, vodu a šťavu z limetky. Vymixujte a máte detoxikačné smoothie na svete.

Recept na zelerovo-pomarančové smoothie

Toto smoothies môžete piť na desiatu alebo olovrant, alebo ako ľahkú večeru. Toto smoothies Vás dokonale prečistí a rozbehne Váš tráviaci a taktiež aj imunitný systém.

citrusové smoothies

Potrebujete: 1 pomaranč, 1 stonka zeleru (stonkový, nie buľvový), šťava z citróna, polovica menšej mrkvy a trochu čerstvej petržlenovej vňate.

Očistený pomaranč natrhajte na mesiačiky a vložte do mixéra, pridajte očistenú mrkvu, nakrájanú na menšie časti. Potom umytý stonkový zeler, šťavu z citróna (podľa chuti), vodu a na koniec petržlenovú vňať. Vymixujte a máte to hotové, už len vypiť!

Pri detoxikácii Vám môžu poslúžiť aj tieto smoothies nápoje, inšpirujte sa receptami na uhorkové smoothies nápoje alebo cviklové (repové) smoothies

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme