Reklama
Reklama

Magnéziové vločky do kúpeľa

Chlorid horecnaty, vlocky

Chcete uvoľňujúci a pozitívny kúpeľ??? Horúca voda je skvelá na uvoľnenie celého tela, ale keď do nej pridáte aj nejakú wellness „pomôcku“ (produkt), tak je efekt úžasný! Magnéziové vločky do kúpeľa s Vami urobia zázraky… Z čoho je tento produkt a ako ho používať???

O magnéziových vločkách

Magnéziové vločky do kúpeľa sú wellness „pomôckou“ pre dokonale uvoľnené telo a zdravo normalizovaný organizmus. Magnéziové vločky majú úžasný vplyv, pretože pokožkou sa horčík (magnézium) vstrebe až 5 krát rýchlejšie a účinnejšie ako orálnou formou (ústa). Pokožka je najväčší orgán v tele a preto je kúpeľ ideálnou možnosťou, ako do seba dostať čo najviac pozitívneho. Pokožka vstrebe iba toľko magnézia (horčíka) koľko potrebuje a preto sa nemusíte báť predávkovania.

magnezium

O horčíku (magnéziu)

Horčík alebo magnézium je minerálna látka, ktorá nesmie vo Vašej strave chýbať. Horčík (magnézium) sa podobne ako vápnik zúčastňuje na pevnosti a regenerácii kostí, kĺbov, zubov, svalovej hmoty, nervového a srdcovo-cievneho systému. Nedostatok magnézia (horčíku) môže spôsobovať nespavosť, migrénu, bolesti alebo kŕče svalov, malátnosť alebo depresie.

Vplyvy na zdravie magnéziových vločiek

Magnéziové vločky nie sú iba wellness záležitosťou, majú aj pozitívny vplyv na zdravie.

relax vo vani

  • Dokonale uvoľní organizmus
  • Eliminuje stres, nespavosť, migrénu
  • Podporí prečistenie tela
  • Normalizuje krvný tlak a cukor v krvi
  • Pozitívny vplyv na srdcovo-cievny systém
  • Čistí pokožku a zlepšuje jej kvalitu

Použitie magnéziových vločiek (kúpeľ)

Uvoľňujúci a zároveň „nabíjajúci“ kúpeľ, ktorý poteší Vaše zdravie a aj pokožku.

Potrebujete: 250 g magnéziových vločiek.

Do vane s horúcou vodou (ideálne 39 stupňov) nasypte 250 g magnéziových vločiek a nohou zamiešajte. Potom si do tohto kúpeľa ľahnite, uvoľnite sa a buďte tam aspoň pol hodinu, pokojne aj dlhšie. Po tomto kúpeli sa opláchnite vlažnou vodou a usušte.

Kliknite pre zväčšenie

info magneziove vlocky

Pre kompletné informácie o horčíku (magnéziu) kliknite sem a dozviete sa všetko o tomto potrebnom minerály.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme