Reklama
Reklama

Kozie tabletky podporia, nie len imunitu, ale aj… Všetko o kozích tabletách je tu!

koza mlada

Kozie tablety sú zdravým výživovým doplnkom zo sušeného kozieho mlieka v BIO kvalite. Dočítate sa tu aké látky obsahujú kozie tabletky, aké majú vplyvy na zdravie, ako ich dávkovať a aký druh kozích tabliet je pre Vás najvhodnejší.

O kozích tabletkách

Kozie tablety sú výživový doplnok, ktorý je predovšetkým zo sušeného kozieho mlieka v BIO kvalite. Sušené kozie mlieko obsahuje laktoflóru, ktorá silne podporuje imunitný a tráviaci systém. Tento doplnok je v tabletovej forme a obsahuje vysoké množstvo minerálov, vitamínov, kyseliny listovej a… Tieto tablety podporujú nie len imunitný systém a trávenie, ale aj nervový systém a eliminuje rôzne zdravotné problémy (viď nižšie).

koza v stajni

Čo obsahujú kozie tabletky?

Kozie tabletky sú skutočne plné pozitívnych látok, pozrite sa na to úžasné zloženie…

Vitamíny B1, B2, B6, B12, C, D, E, kyselina listová, vápnik, železo, horčík, zinok, jód, meď, sorbitol (sladidlo), aminokyseliny, laktoflóra.

Zloženie kozích tabliet

Sušené kozie mlieko (BIO kvalita), laktoflóra,  aróma, zmes vitamínov a minerálnych látok, stearan horečnatý, oxid kremičitý.

Druhy kozích tabliet

kozie tabletyKozie tablety imunoaktiv – tento doplnok je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorý potrebujú podporiť svoj imunitný systém, srdcovo-cievny a eliminovať prejavy alergií. Tieto tablety sú zložené z vitamínov, minerálov, servisínu a sušeného kozieho mlieka.

Kozie tablety multiaktiv – tento doplnok je vhodný pre tehotné, kojace ženy, deti, starších ľudí, ženy v menopauze, alebo ľudí s Osteoporózou. Multiaktiv obsahujú zvýšený pomer minerálov, vitamínov.

Kozie tablety multiaktiv bifi – tento doplnok je vhodný pre všetkých. Je preventívnou ochranou a zlepšenie liečenia problémov s trávením, srdcovocievnym systémom, nervovým či imunitným systémom, pokožkou, vlasmi, zubami, nechtami, kosťami či kĺbmi. Je zložený so sušeného kozieho mlieka, vitamínov, minerálov a kyseliny listovej.

Kozie tablety bifidoaktiv – tento doplnok je určený pre ľudí s pomalým, problémovým trávením, nepravidelným vyprázdňovaním či plynatosťou. Obsahuje mikroorganizmy, laktoflóru, koreň z čakanky, inulín a sušené kozie mlieko.

Vplyvy kozích tabliet na zdravie

Kozie mlieko a produkty z neho sú zdravé, ale pozrite sa, čo všetko dokážu aj tieto kozie tabletky, sú skvelé!

kozie tablety napravuju travenie

 • Silná podpora obranyschopnosti
 • Prirodzené detoxikovanie organizmu
 • Silná podpora trávenia
 • Zlepšenie pravidelnej stolice
 • Odstránenie nevoľnosti a pomalého trávenia
 • Odstránenie plynatosti a bolesti brucha
 • Prevencia vzniku kardiovaskulárnych ochorení
 • Zlepšenie pevnosti a priechodnosti ciev
 • Zabezpečuje pevnosti kostí a kĺbov
 • Zlepšuje pevnosť nechtov, vlasov a pokožky
 • Pozitívny vplyv na nervový systém
 • Eliminovanie stresu a nervozity
 • Eliminovanie prejavov alergie

Dávkovanie kozích tabliet

Doporučená denná dávka kozích tabliet sú 3 tablety denne, 1 – 2 krát počas dňa. Tablety zapite vodou alebo čajom.

Kliknite pre zväčšenie

info obrazok kozie tablety

Kozie mlieko a kozie produkty sú zdravšie ako kravské mlieko a produkty… Kliknite sem a dozviete sa niečo viac.

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme