Reklama
Reklama

Révový ušný olej alebo révové ušné kvapky pomôžu ušiam ale aj migréne.

olej v sklenenej miske

Révový ušný olej je starou „pomôckou“, vďaka ktorej sa zbavíte nie len bolesti či zápalu uší ale aj migrény. Z čoho sa vyrába tento ušný olej, aké má účinky a ako ho používať??? Všetky potrebné informácie o révovom ušnom oleji nájdete tu. Nenechajte sa ničiť migrénou alebo bolesťami uší….

O révovom ušnom oleji

Révový ušný olej sa pripravuje z oleja olivovníka a šťavy z viniča hroznového. Najsilnejšie účinky sú samozrejme na oblasť uší ale viete ho použiť aj pri iných problémoch (viď nižšie). Tieto kvapky sa predávajú v 10 ml fľaštičke. Aplikácia je jednoduchá a účinnosť révových kvapiek do uší je skoro okamžitá. Nenechajte sa trápiť bolesťou alebo zápalom uší, použite tieto kvapky a za chvíľu bude po probléme.

zena s bolestou ucha

Info o ušiach

Uši sú párovým orgánom, vďaka ktorým počujeme, teda je to náš sluchový orgán. Ucho sa skladá z vonkajšieho, stredného a vnútorného ucha. Vonkajšie a stredné ucho zvyknú postihnúť zápaly, ktoré dokáže napraviť tento révový ušný olej. Vo vonkajšom uchu máme zvukovod, ktorý má v sebe jemné chĺpky a mazové žľazy, ktorými sa vylučuje maz. Chĺpky a maz sú vlastne ochrana a samočistenie ucha, ktoré potom ešte my čistíme vatovým tampónom. Stredné ucho nám začína bubienkom, ktoré funguje ako dierka a ochrana stredného ucha. Vo vnútornom uchu máme okrem zvukových receptorov aj rovnovážny orgán, vďaka ktorému vieme našu polohu (rovnováhu) a taktiež aj zrýchlenie.

Z čoho je révový ušný olej?

Révový ušný olej sa vyrába zo: za studena lisovaného oleja z olivovníka európskeho, šťavy z vínnej révy a alkoholu.

Účinky révového oleja na zdravie

Révový ušný olej je špecifickou pomôckou, ktorou si pomôžete od týchto nepríjemných problémov…

ludske muzske ucho

  • Odstraňuje zápal stredného ucha
  • Odstraňuje bolesti uší
  • Odstraňuje bolesti prínosových dutín
  • Eliminuje migrény
  • Odstraňuje tlaky v hlave

Použitie révového oleja do ucha

Révový ušný olej slúži iba na vonkajšie použitie, teda pokožky v okolí uší a spánkov, prípadne čela. Neaplikujte ho zvnútra.

Použitie révového oleja na uši – na vatový tampón si dajte pár kvapiek révového ušného oleja a okolie ucha (pokožku) tým jemne potrite (nie vnútri ucha). Účinnosť úľavy by mala byť do pár minút.

Použitie révového oleja na hlavu – pár kvapiek révového oleja si aplikujte na čelo alebo spánku a jemne masírujte. Olej neumývajte a nechajte pôsobiť.

Kliknite pre zväčšenie

info obrazok revovy usny olej

Kliknite sem a dozviete sa všetko o olivovom oleji! Delenie olivového oleja, aké má účinky, čo obsahuje, možné negatíva a použitie olivového oleja. 

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme