Reklama
Reklama

Tamaryška francúzska je ker, robí sa z nej táto tinktúra…

tamariska ruzovy ker

Trápi Vás chudokrvnosť, anémia, hemofília alebo nedostatočná tvorba červených krviniek? Táto tinktúra je prírodným riešením… Z čoho je vyrobená tamaryšková tinktúra, ako sa dávkuje a aké má vplyvy na Vaše zdravie?

O tamaryške francúzskej

Tamaryška francúzska (lat. Tamarix Gallica) – čeľaď tamaryškovitá

Tamaryška je vyšší ker, alebo menší strom, ktorý dorastá do výšky okolo 2,5 metra. Vetvy sú podobné prútiu, ktorý kvitne krásnymi slabo ružovými menšími kvetmi. Tamaryška má rada slnko, teplo, na zálievku si nepotrpí ale neznáša tienisté a veterné miesta. Väčšinou sa tento ker pestuje ako okrasná rastlina, ale má aj zdravotné pozitíva.

tamariska ker

O tinktúre z tamaryšky francúzskej

Tinktúra z tamaryšky francúzskej je výluh púčikov v 40% alkohole. Táto tinktúra má predovšetkým pozitívne vplyvy hlavne na krvotvorbu a choroby s tým spojené. Táto tinktúra sa hodí ako doplnok pre lepšiu krvotvorbu.

Zloženie tamaryškovej tinktúry

40% alkohol, glycerín, výťažky púčikov tamaryškovej tinktúry.

Vplyvy tamaryškovej tinktúry

tamariska cisti krv

  • Podporuje tvorbu krvných doštičiek
  • Vhodné pri Anémii, hemofílii a chudokrvnosti
  • Prečisťuje krv
  • Vhodná pri silnej a dlhej menštruácií

Dávkovanie tamaryškovej tinktúry

Najskôr si vypočítajte správnu dávku tinktúry. Na 1 kilogram Vašej hmotnosti použite jednu kvapku tinktúry. Potom celú dávku rozdeľte na 3 časti a pite ich jednotlivo pred raňajkami, obedom, večerou. Tinktúru zapite vodou alebo inou tekutinou.

Príklad: ak vážite napríklad 90 kilogramov, tak Vaša denná dávka je 90 kvapiek. Túto dávku rozdeľte na 3 časti a tinktúru užívajte 30 kvapiek pred raňajkami, 30 kvapiek pred obedom a 30 kvapiek pred večerou.

UPOZORNENIE

  • Tamaryšková tinktúra obsahuje alkohol.
  • Tamaryškovú tinktúru by nemali užívať deti, tehotné a kojace ženy.

Kliknite pre zväčšenie

info tamaryskova tinktura

Kliknite sem a dozviete sa niečo viac o breze previsnutej. Aké obsahuje látky, aké má účinky na zdravie a ako ju použiť??? 

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme