Reklama
Reklama

Už ste skúsili čokoládovú masáž???

cokoladova masaz

Každý asi milujeme čokoládu, ale skúsili ste už čokoládovú masáž? Je to úžasný zážitok s pozitívnymi účinkami na Vaše telo a ešte to aj prekrásne vonia. Určite to stojí za to vyskúšať! To, že konzumácia čokolády v rozumnom množstve má pozitívny účinok na telo už vieme, ale keď sa aplikuje aj zvonka Vášho tela, tak účinky na telo budú s rýchlejším nástupom.

O čokoládovej masáži

Čokoládová masáž sa nerobí s klasickou tabuľkovou čokoládou, ale robí sa so špeciálnou čokoládovou pastou (kakaové maslo) alebo s čokoládovým olejom. Čokoládová masáž sa môže aplikovať na ktorúkoľvek časť tela (okrem prsníkov a tváre), ale musí byť k tomu použitý ten správny produkt. Správny produkt vyberie školený pracovník, ktorý čokoládovú masáž vykonáva v certifikovanom štúdiu. Čokoládovou masážou si môžete zlepšiť mnohé zdravotné problémy, preventívne sa chrániť pred ochoreniami a aj sa skrášliť. Tento druh masáže Vás zjemní a posilní, vyskúšajte ju…

Všetko čo by Vás mohlo zaujímať o čokoláde a kakae

Čokoládová masáž a jej účinky

Čokoládová masáž má mnohé úžasné účinky na telo a ducha, pretože čokoláda a teda aj kakao obsahujú účinné látky, ktoré majú záber na organizmus cez: trávenie, vylučovanie, nervový systém a kardiovaskulárny systém

  • Stimuluje imunitný systém, regeneráciu a detoxikáciu organizmu
  • Zlepšuje náladu a podporuje tvorbu „hormónu šťastia“
  • Odstraňuje migrénu, stres, nespavosť a rôzne iné druhy bolestí
  • Regeneruje a podporuje tvorbu svalovej hmoty, odstraňuje bolesti kĺbov a svalov
  • Prevencia vzniku a eliminovanie kardiovaskulárnych ochorení
  • Podporuje pružnosť a jemnosť pokožky, zachováva mladistvý vzhľad
  • Odstraňuje kožné defekty ako sú: strie, celulitídu alebo zjemňuje jazvy
  • Močopudné účinky, prečisťuje lymfu, obličky a pečeň

cokolada

Čokoládovú masáž si môžete vyhľadať aj vo Vašom meste, robia ich v špecializovaných štúdiách, ktoré vykonávajú rôzne druhy masáží… Túto masáž môžete aplikovať viac krát do mesiaca, podľa doporučenia maséra. Ak však trpíte nejakým ochorením, tak sa pred čokoládovou masážou poraďte so svojím lekárom.

Tento druh masáže Vás zjemní a posilní, vyskúšajte ju…

Inšpirujte sa kakaovými maska na Vašu pleť – čo dokáže kakao s Vašou pleťou

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme