Reklama
Reklama

3 najpopulárnejšie zelené výživové doplnky, vyberte si!…

jačmeň zelené doplnky

Predajne so zdravou výživou nám ponúkajú množstvo doplnkov, ale za posledné roky sa na trhu udržali najviac tieto tri doplnky… Čo je na nich také výnimočné a „TOP“? Ktorý bude súčasťou Vášho životného rytmu? Pomáhajte si „prírodou“ ako sa len dá, pretože „chémia“ je dnes skoro všade. Samozrejme, že aj pri kúpe prírodných výživových doplnkov treba dbať na kvalitu výrobku a otestovanie týchto výrobkov.

Pomáhať si kvalitnými výživovými doplnkami, pre dosiahnutie optimálneho príjmu účinných látok, nie je nič zlé… Naša strava už dávno nie je tak kvalitná, ako bola v minulosti, a „čistota“ nie len potravín ale aj ovzdušia, je vo veľkej miere narušená… Príroda ponúka mnoho pomocníkov nášmu zdraviu a to nie len tieto tri populárne doplnky… Pre zlepšenie zdravotného stavu môžete využiť aj orechy, semienka, koreniny, bobule, bylinné čaje a samozrejme nezabúdajte aj na „klasiku“ ovocie a zeleninu! Teraz však poďme na „zelené“ doplnky.

3 najpopulárnejšie zelené doplnky

Chlorella

Chlorella sa najčastejšie predáva v práškovej alebo tabletovej forme. Tento zelený výživový doplnok obsahuje silnú koncentráciu chlorofylu, betakaroténu, bielkovín, vlákniny, antioxidantov, minerálnych látok a taktiež vitamínov. Chlorella je vlastne veľmi malá riasa, ktorá rastie v slanej aj sladkej vode. Chlorella je vhodná na užívanie počas detoxikácie, chudnutia alebo pri udržaní hmotnosti a zlepšenie zdravia. Vďaka chlorelle sa prečistíte, urýchli sa Vaše trávenie, urýchli sa regenerácia celého organizmu a ustáli sa hladina cukru v krvi.

info obrázok chlorella

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň je dostať v tabletovej a práškovej forme. Tento výživový doplnok je vlastne z mladého zeleného jačmeňa, ktorý sa zbiera, keď má výšku okolo 20 centimetrov. Následne sa tento jačmeň lisuje a suší a potom sa produkuje do konečného „tvaru“ a formy. Doplnok zo zeleného jačmeňa obsahuje chlorofyl, betakarotén, rôzne kyseliny, minerály, vitamíny, antioxidanty, bielkoviny a sacharidy. Vďaka zelenému jačmeňu si zlepšíte detoxikáciu, tvorbu červených krviniek, stav pokožky a hojenie kožných ochorení, pH organizmu, nervový systém, metabolizmus a vyprázdňovanie.

info obrázok jačmeň

Morské riasy

Morské riasy najčastejšie dostať v práškovej alebo tabletovej forme. Morské riasy obsahujú silnú koncentráciu účinných látok, ako napríklad: luteín, chlorofyl, minerály (jód, železo, vápnik, molybdén, draslík, horčík…), vitamíny (A, B, C, E, K), vlákninu, bielkoviny, omega 3 a 6 kyseliny a sacharidy. Vďaka morským riasam si môžete zlepšiť: detoxikáciu tela a odstránenie ťažkých kovov z tela, tvorbu červených krviniek, odkyslenie organizmu, funkciu štítnej žľazy, trávenie, kvalitu vlasov, nechtov a pokožky.

morske riasy

UPOZORNENIE

Žiadny výživový doplnok sveta neslúži ako náhrada plnohodnotného stravovania či pitného režimu. Výživové doplnky majú vyššiu účinnosť iba pri pravidelnom, vyváženom stravovaní a dôkladnom pitnom režime.

Tieto tri doplnky pomôžu Vášmu zdraviu, stačí si už iba vybrať, a ak zvolíte aj pestré a zdravé stravovanie, tak budú mať ešte väčší účinok…

Za vyskúšanie určite stojí aj niektoré z týchto 4 zelených smoothies nápojov, ktoré Vám najviac ulahodí???

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme