Reklama
Reklama

Brodecký redukčný ortislim sa predstavuje. Tinktúra, ktorá podporuje chudnutie.

chudnuca tinktura

Ak ste ešte o tejto tinktúre, vhodnej pri chudnutí nepočuli a nečítali, tak je čas ju objaviť… Ak máte zdravú metódu chudnutia, tak si môžete pomôcť aj s touto tinktúrou presne na to určenou. Aké látky sú v tejto tinktúre, aké má vplyvy na zdravie a ako správne dávkovať túto tinktúru?

O redukčnej tinktúre ortislim

Tinktúra ortislim obsahuje výťažky z morských rias, ananásu a hrozna a práve vďaka nim sa Vám bude chudnúť ľahšie. Nesmiete však zabudnúť na pravidelné, vyvážené stravovanie a cielenú aktivitu. Zdravé chudnutie môže nastať iba v prípade, že všetko bude „tip top“. Ananás, morské riasy a aj hrozno podporujú trávenie, metabolizmus, detoxikáciu organizmu a správne odvodnenie tela a preto sa Vám bude chudnúť jednoduchšie.

chudnuca tinktura Hrozno

Zloženie ortislim tinktúry

40% alkohol, glycerín, výťažky z morských rias, ananásu a hrozna.

Čo obsahuje ortislim tinktúra?

Skombinujte tri zdravé potraviny a dosiahnete maximum účinných látok…

Alkohol, vlákninu, bielkoviny, sacharidy, vitamíny A, B, C, E, K, vápnik, fosfor, meď, mangán, železo, zinok, draslík, jód, molybdén, horčík, kyseliny, betakarotén, triesloviny, flavonoidy.

Kliknite sem a dozviete sa viac o ananáse. Aké má pozitívne účinky na zdravie, na chudnutie, aké má možné negatívne účinky, nutričné hodnoty, aké látky obsahuje, ako očistiť, vypestovať ananás a nájdete tu aj chutné recepty.

chudnuca tinktura ananas

Vplyvy ortislim tinktúry na zdravie

Ak si chcete niečím pomôcť pri chudnutí, tak zvoľte túto tinktúru, pozrite sa aké má účinky.

  • Detoxikuje celý organizmus
  • Podporuje imunitný systém
  • Účinne podporuje trávenie a metabolizmus
  • Zlepšuje pravidelnú stolicu, čistí trávenie
  • Močopudné účinky, reguluje vodu v tele
  • Eliminuje vysoký cholesterol a krvný tlak
  • Prevencia vzniku kardiovaskulárnych ochorení
  • Znižuje pocit hladu

Viete aké sú najznámejšie druhy rias, čo obsahujú, ako vyzerajú, aké majú účinky na zdravie, nutričné hodnoty a ako pripraviť cestoviny s omáčkou z morských rias? Kliknite sem a všetko sa dozviete.

chudnuca tinktura wakame riasy

Dávkovanie ortislim tinktúry

Doporučená denná dávka ortislim tinktúry je maximálne 45 kvapiek. Užívajte ju však po 15 kvapiek, pred hlavným jedlom. Tinktúru zapite vodou.

UPOZORNENIE

  • Tinktúra obsahuje alkohol, takže ju neužívajte pred jazdou autom.
  • Deti, tehotné a kojace ženy by nemali užívať túto tinktúru.

Kliknite pre zväčšenie

info obrazok ortislim tinktura

Kliknite sem a dozviete sa aké je makrobiotické stravovanie. Aký je to druh stravovania, princípy, pozitíva, negatíva a ako jesť makrobiotickú stravu???

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme