Reklama
Reklama

Femina je skvelá ženská tinktúra.

femina tinktura echinacea

Už názov tejto tinktúry napovedá, pre koho je táto tinktúra vhodná. Áno, túto tinktúru využijú hlavne ženy pri “ženských” problémoch. Pozrite sa z čoho je vyrobená táto tinktúra, čo obsahuje, aké má vplyvy na zdravie a ako ju správne dávkovať?

O femine tinktúre

Femina tinktúra je skutočne ženským “pomocníkom”, ktorý upravuje vylučovanie látok v tele žien a tak sa následne zlepšuje fungovanie zdravia ženy. Femina tinktúra je z mnohých bylín (viď nižšie), ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie, ale aj na psychiku ženy. Podporuje aj funkciu ženských orgánov, upravuje mnohé problémy, priebeh menštruácie a aj menopauzy.

Z čoho je femina tinktúra?

40% alkohol, medovka lekárska, ligurček lekársky, hluchavka, šalvia lekárska, nechtík lekársky, alchemilka žltozelená, echinacea purpurová.

echinacea rastliny

Echinacea purpurová je úžasným pomocníkom kompletného zdravia! Ako sa dá použiť echinacea v praxi, ako sa robí čaj z echinacei, na aké problémy sa dá použiť a aké látky obsahuje???

Čo obsahuje femina tinktúra?

Femina tinktúra je účinná pre ženy práve vďaka týmto látkam a to hlavne fytoestrogénu (rastlinný hormón).

Fytoestrogén (rastlinné hormóny), flavonoidy, triesloviny, éterické oleje, silice, echinacín, kyseliny, vitamíny, polysacharidy, vláknina a minerálne látky.

Vplyvy feminy tinktúry

Femina tinktúra je nápomocná mladým, ale aj starším ženám, ktoré trápia gynekologické problémy…

femina menstruacia

  • Normalizuje vylučovanie ženských látok
  • Zlepšuje psychický stav
  • Odstraňuje stres, nervozitu a nespavosť
  • Eliminuje zápaly 
  • Upravuje menštruačný cyklus
  • Zmierňuje bolesti a silné krvácanie
  • Zmierňuje prejavy menopauzy

Dávkovanie feminy tinktúry

femina tinktura alchemilka

Denná dávka feminy tinktúry má byť 75 kvapiek. Pite ich 25 kvapiek, 3 krát denne, pred jedlom. Túto tinktúru potom zapite vodou alebo inou tekutinou.

UPOZORNENIE

  • Femina tinktúra obsahuje 40% alkohol, takže ju neužívajte pred šoférovaním.
  • Femina tinktúru by nemali užívať deti, kojace a tehotné ženy.
  • Ak máte nejaký gynekologický problém, tak sa pred začatím užívania tejto tinktúry poraďte so svojím lekárom.

Kliknite pre zväčšenie

info femina tinktura

Kliknite sem a dozviete sa o alchemilke žltozelenej, ktorá pomáha hlavne ženám, ale aj mužom. Na aké zdravotné problémy sa hodí, aké látky obsahuje a ako alchemilku použiť v praxi (zvonka a aj zvnútra)???

Share Button


Čo ty na to? Pridaj sa teraz k nám do novej online fit výzvy a vytvor si správne návyky, ktoré ti pomôžu byť FIT a vyzerať lepšie. Cvičenie naživo, úprava jedálnička, skupinová motivácia a mnoho ďalších benefitov... "PRIDAJ SA TU"

facebook skupina Spolu to dáme